top of page
web na výšku4.jpg

SPOLUPRÁCE

FOR FASHION BRNO žije díky štědré podpoře partnerů. Každé pomoci si vážíme, ať jde o velké nebo menší partnery, dodavatele i influencery. Vaše nadšení je pro nás motorem.

INFLUENCEŘI

Děláte do módy, jste youtubeři nebo máte super instáč? Staňte se FFB influencerem. Dáme vám „obsah,“ co nikdo nemá. Pustíme vás do zákulisí, seznámíme s návrháři a přidáme volňásky.

JAKÉ MÁME KRITÉRIUM?

Vaším oborem by měla být móda a design. O spolupráci rozhoduje počet sledovatelů a styl. Máte zájem? Napište nám a pošlete linky na sociály.

PARTNEŘI

Šlapete do businessu, chcete být vidět nebo oslovit jinou cílovou skupinu? Připravíme vám nabídku přesně na tělo. Nejde nám jen o „love,“ chceme abyste si spolupráci užili.

ŠKATULKY NEMÁME

Promyslete, co byste chtěli z akce mít a kolik do toho můžete dát. Pár tisícovek nebo desetitisícovek? Žádná podpora pro nás není malá. Určitě se domluvíme.

BRANDING

Umíme spojit vaše jméno s vizuálem akce a použít jej na reklamních plochách, plakátech, letácích, vstupenkách i tiskových zprávách.

WEB A SOCIÁLY

Logo a prolinky na webu jsou samozřejmostí. Umíme oslovit naše publikum vaším obsahem, představit jim váš brand, fotky nebo video.

SONO CENTRUM

Celý objekt je pro vás připraven. K mání jsou reprezentativní prostor před vchodem, na schodišti, v předsálí, u mola i na párty.

MOLO

Projekce na mole je vám k dispozici. Divákům dokážeme distribuovat cokoliv a zadní strana vstupenek se těší na váš QR kód.

VAŠI HOSTÉ

Zajistíme vám VIP místa na přehlídkách i párty. Postaráme se o to, abyste se cítili výjimečně.

bottom of page